Přepnout na zářijový mód:
3 -2 -1 teď!
A ať to máme pěkný, tak i s výzdobou!



Zdravím vás ze slunečného severu – dneska spíš obrazem.
Od prvního jablka z naší jabloně přes aktuální podzimní výzdobu, blahobyt rajčat, až k dnešnímu výletu v okolí Cvikova, kde jsme nečekaně natrefili na jeden samoobslužný stánek a jeden milý stánek s domácími koláčky.
Že by sladká tečka na závěr?
Jo! Jo! A jo!
Přeju vám pohodový návrat do institucí, režimů a babího léta…<3
Brzy se tu budu zase těšit:-)
A.)
To nejlepší na učení…


Napsat komentář