Ahoj, pěkně vás zdravím:-).
Tentokrát netradičně při pondělku.
Odpočívám.
Věnuju se řízenému odpočinku, protože mám po plánovaném zákroku.
Čtu si, polehávám, v kratších intervalech vstávám, abych něco uvařila a včera, na den matek, jsme se byly s dětma lehce projít.
Jsem ráda, že v rodině někdo podědil smysl pro romantiku a potřebu se vypsat. :-))
Áňa už od pátku nemohla dospat, až mi bude moc v neděli udělat nadílku dárků.
Díky dešti jsem se konečně dočkala té pravé, šťavnaté, májové zeleně, která trvá vždycky jen pár dní.
Nastalo taky období lučních kytek.
Aktuálně mám na stole tři. .-)

Krom nich se tam ale taky přes víkend objevily: kynutý jahodový koláč, scones s pravou clotted cream z Anglie…
…a taky cuketovo-kukuřičné placičky se zeleninou a vajíčkem.
A abych neskončila jídlem, rozloučíme se pozdravem z cest – jarní krajinkou Středohoří. 🙂
Mávám z aktuální bouřky, budu se těšit zase příště, mějte poklidné dny.
Páček!
A.)
Operace poklad
Dneska…
Jarní novinky u nás


Napsat komentář