4 intenzivní dny, které začaly na brněnském autobusovém nádraží v jedenáct večer s batůžkem, dekou a cestovním polštářkem.
Po šesti a půl hodinách, tedy v 5:30, následoval výsadek na rakouské straně Alp, kde jsme se před autobusem skromně nasnídali, převlékli, prošli si (naštěstí rychlým) peklíčkem jménem seznamovací kolečko a vyrazilo se.
První den se nikdy s nikým nemazlí – nastoupat se musí.
Nás čekalo 22 kilometrů se 2 kilometry převýšení.
Další dny už se pohybovaly něco málo přes kilometr výškový a 15 kilometry délkových – to kdyby zásoba fotek níže vypadala příliš idylicky.
Skrývá se za nimi pot a dřina prošpikované pocity štěstí.
Byla to skvělá výprava – plná sluníčka, zelí, turecké kávy a dechberoucích výhledů.
Přechod Karavanek – hodně velkej líbík! 🙂





Aktuálně jsme doma po několikadenním pobytu v Orlických horách s dětma a holkama.
Teprve teď začínám pomalu vstřebávat hukot uplynulých dní. 🙂
Ale ještě pomaleji ke mně dotéká fakt, že mám před sebou posledních pár dní prázdnin.
Až drze to utíká, přátelé…:-)
Zatím ahój a budu se těšit zase příště!
Páček!
A.)
Podralsko já ráda!
Hvozd a houby
Skotsko – díl třetí:-)
Praha, v posteli máš vraha!


Napsat komentář