Českém!
Pěkně vás zdravím při neděli.
Pračka pere, sušička suší. Máme né úplně zanedbatelně špíny za nehty.
Byli jsme tři noci v ráji a jestli si nějak definuju léto, tak by to vypadalo asi nějak takhle…
Večerní Vyskeř. Cestou na chatu jsme zde udělali menší průzkumnou zastávku a líp jsme naší menší dovču začít nemohli. 
Večerní chajda v tričku.
S výhledem boháčů.
Tady už slepýš číslo šest cestou na Hamštejn.
Přes Vzdychánek a hamštejsný hřbet, který nás pohostil krásnými výhledy.
Zeleno. Čerstvo. Šťavnato.
Z Hamštejna jsme pokračovali na Kozákov, kde jsme, dá se už tak trochu říct, skoro jako doma.
Zdejší panoramatickou trampošku nemůžeme prostě vynechat.
Holčicí chvilka.
Áňa se pustila do háčkování.
Hodně jí to baví.
Hodně jakože šest metrů jednořadového háčkování, neb dál jsme zatím nedošly.
Až to budeme umět zatočit, začne to být zajímavý. 🙂
Zprovoznění automyčky.
Událost dne.
Tady už nevyspalý a špinavý Šimon, který byl dovezen ze školního výletu.
V Českém ráji jsme toho prochodili už hodně, a tak mě potěší, když objevíme zase něco nového.
Tady Besedice se svým skalním městem, vyhlídkami a čupr kioskem. Okruh s necelými 5 kilometry a nanukem za odměnu do horkých dní jak dělaný.
Koupila jsem si tu domácí vajíčka!
Večer si děti vyloudily kozákovský přídavek, a tak jsme vyšplhali ještě jednou na vrcholek, aby si tu vyskákaly poslední zbytky sil až do samotné zavíračky…
…a mohly se těšit do chaty na sladkou večeři.

My jdeme dodělat pár úkolů, složit prádlo a připravit se na následující týden.
Ať máte fajn dny a já se budu těšit zase příště.
Díky za návštěvu a ahój:-)
A.)
Jen pár dní v roce: Kolekce Růžová
Dny červnové
Zvolna
Spíš? Si piš!


Napsat komentář