Choroba udeřila.
Stihli jsme odchodit jeden pracovní/školní den a bylo to.
Antibiotika a dva týdny domácího léčení.
A že letos řádí kvalitní kultivar.
Přikyvuje v rámci letošních Vánoc 9 z 10 dotázaných.
Venkovní mrazy jakoby dokreslily zpomalení, které se nyní dopřáváme.
I když.
Jak se to vezme.
Oběhat doktory, omluvit obědy, kroužky, přípravky, naplánovat kontroly, omluvit práci, vyřešit neschopenky, hlídat prášky, dohánět dvoje úkoly a školu – to je lektvar, který vydá na hezký úvazek.
Ještě, že je za okny na co se dívat. 🙂
Včera a dnes ráno jsem si vyjela na dvě hodinky k nám za kopec.
Zatímco sobota skvěle protažená (ale bez sluníčka), dneškem byla stopa zavátá a hodně foukalo.
Ale byla to krása.
Poctivých minus 9.
Zatímco stromeček ještě žije životem květináčového stromečku na terase, doma velebim jaro.
Všude, kde je zrovna čisto a nic se neválí, podstrkuju hyacinty, primule a nebo jarní mix.
V lednu tradičně doháním vánočně-narozeninové nákupy pro sebe.
V sobotu, jen co se dětem trochu ulevilo, jsme oslavili Zajdovy první narozeniny.
Jedna XXL mrkvička a Bunny club pro oslavence.
Tak Zajdo, buď zdráv a s námi tu rád!
Kuk a všechno nejlepčejší!
Mějte se pěkně a držte se!
Budu se těšit příště.
A.)
Radosti a starosti tohoto týdne
Podzimní prázdniny
Věnec bez kompromisů
Odpočinková sobota


Napsat komentář